Księga gości

Andrzej26 lipiec, 2012

Profesjonalizm!
Jestem zachwycony tymi warsztatami. Już od pierwszej godziny zajęć jesteśmy pod fachową opieką. Wszelkie nasze błędy są natychmiast wyłapywane i poprawiane. Wiedza teoretyczna jest natychmiast zamieniana na praktyczną. A całe dnie ćwiczeń praktycznych (które mijają zastraszająco szybko) nie pozwoliły abym zapomniał umiejętności, których się nauczyłem. Na wszelkie pytania uzyskuje się dogłębne odpowiedzi, poparte długoletnim doświadczeniem prowadzącego. Naprawdę warto, w ciągu 14 dni, można zdobyć wiedzę wartą wieloletniej praktyki. Nie należy się bać, że kurs jest krótki i stracimy tylko pieniądze. Po swoim przykładzie mogę szczerze napisać, że nie zapomnimy tego czego się nauczyliśmy ani po tygodniu czy miesiącu. A pomoc okazywana po zakończeniu warsztatów bardzo miło mnie zaskoczyła i pomogła, nawet w kwestiach o które nie pytałem na zajęciach. Jeśli pragniesz poznać tajniki pracy ze srebrem lub pracować z nim na codzień - to szc

Katarzyna1 sierpień, 2012

Chciałabym podzielić się uwagami na temat warsztatów. W czerwcu b.r. skorzystałam z oferty. Pojechałam zupełnie bez przygotowania, jak czysta biała karta, którą doświadczony mistrz zapisał wiedzą teoretyczną i praktyczną. Bardzo sympatyczna atmosfera stworzona przez gospodarzy warsztatów w spokojnym zakątku na wsi mazurskiej okazała się sprzyjać nie tylko nauce, ale również było cudownym odpoczynkiem od gonitwy cywilizowanego świata. Dwa tygodnie wytężonej pracy podczas warsztatów dały mi podstawy, by zacząć samodzielnie projektować i tworzyć. Chwilę trwało, zanim skompletowałam podstawowe narzędzia złotnicze i na pewno jeszcze wielu mi brakuje, jednak postanowiłam powoli zacząć działać. Udało mi się założyć stronę http://srebrnybzik.blogspot.com/, na której będę zamieszczała swoje prace. Mam nadzieję, że ucieszą oko nie tylko moje, ale również Pana Marka:)
Pozdrawiam serdecznie zespół Art Silver Design.
Katarzyna Rydz

Dorota2 sierpień, 2012

Jestem zachwycona tymi warsztatami.Wykonałm na warsztatach pod czujnym okiem Jacka biżuterię o której zawsze marzyłam. Gospodarze warsztatów stworzyli fanatastyczną atmosferę. Otrzymałam solidne podstawy samodzielnego tworzenia przedmiotów artystycznych.Zachęcam wszystkich do skorzystania z warsztatów, bo naprawdę warto!!! Jackowi dziękuję za profesjinalizm i okazaną cierpliwość przy relizacji moich pomysłów.
Dorota Krasińska

Liza4 sierpień, 2012

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pod okiem Pana Marka. Przyjechałam na szkolenie kompletnie 'zielona' nie wiedząc nic na temat srebra oraz innych metalach. Skończyłam 2tygodniowe bardzo intensywne szkolenie i uważam że zdobyłam tam ogromną wiedzę jakiej potrzebowałam. Pan Marek jest doświadczonym profesjonalistą, a do tego jest bardzo sympatyczny :) Nauczył mnie jak projektować i tworzyć biżuterię. To była dla mnie przygoda życia której nigdy nie zapomnę! Chciałabym z tego miejsca pozdrowić mistrza oraz jego wspaniałą żonę :)
P.S- na szkoleniu pokochałam nie tylko srebro ale też naleśniki!

Жанна4 sierpień, 2012

Вы хорошие друзья, у вас есть чему поучиться, люблю ваши работы. Жанна Лопаткина. Калининград.

KRZYSZTOF12 sierpień, 2012

Na kurs przyszedłem z praktyką warsztatową w obszarze metali tradycyjnych oraz podbudową teoretyczną dotycząca metali szlachetnych.W czasie zajęć, mając stale pod ręką , klasyczny podręcznik jubilerstwa Franciszka Zastawniaka, mogłem się przekonać jak bardzo rózni się teoria od praktyki. W czasie kursu poznałem metody obróbki metalu w pracowni, które jak dotąd myślałem , były zarezerwowane wyłącznie dla dużych maszyn przemysłowych oraz zastosowanie prostych urządzeń i metod często domowych , które w pełni zastępowały kosztowne , specjalistyczne urządzenia jubilerskie. Pozwoliło mi to zaoszczędić wiele środków przy kompletowaniu urządzeń do własnej pracowni oraz uniknąć nietrafionych zakupów. Marek Nowaczyk posiada głeboką wiedzę praktyczną i rzadką cechę charakteru , jaką jest chęć dzielenia się nią bez ograniczeń, co powoduje unikalną możliwość dla uczestnika kursu zdobycia wiedzy na skróty , oszczędzając wiele własnych prób i błedów. Po

Kornelia20 sierpień, 2012

Uczestniczyłam w kursie w październiku zeszłego roku. Wiedza, którą zdobyłam, pozwoliła mi na założenie własnego warsztatu niemal natychmiast po ukończeniu szkolenia. Teraz spędzam w nim całe dnie, czasem w towarzystwie męża:)
Kurs to magiczne dwa tygodnie w warsztacie złotniczym, niezwykła przygoda. Daje solidne podstawy do własnych poszukiwań i dalszego rozwoju. Nauka pod okiem mistrza jest bardzo efektywna i pozwala na uniknięcie niepotrzebnych błędów samouka.
Pan Jacek "odczarowywał" przede mną złotniczy świat. Rzeczy, które przed kursem były dla mnie niepojęte, stały się nagle "do zrobienia":) Nie mam jednak złudzeń - przede mną jeszcze długa droga i wiele do odkrycia. Z wiedzą zdobytą na szkoleniu będzie to jednak o wiele łatwiejsze.
Bardzo polecam! I dziękuję panu Jackowi i pani Ewie za cierpliwość i poświęcenie:)

Bogdan6 kwiecień, 2013

Uczestniczyłem w kursie w grudniu 2012 u Państwa Skrzyńskich w Łasku. Pracownia dobrze urządzona w której są wszystkie niezbędne narzędzia pozwalające wykonać wiele ciekawych przedmiotów , dostęp do ogromnej biblioteki tematycznej i nie tylko.
Sposób przekazywania informacji jak i ogromnej wiedzy P.Jacka zasługuje na
uznanie.
Polecam!


Dodaj nowy wpis